PRACOWNIA

 
Pracownia Florystyczna Floraus działająca w Krakowie to miejsce, w którym dzięki kwiatom tworzymy oprawę do niezapomnianych chwil.
Chcemy by kwiaty znów zachwycały i towarzyszyły Wam
każdego dnia, nie tylko od święta.
Dlatego też  aranżacje i dekoracje naszej pracowni tworzą niezapomniany
nastrój i atmosferę.
U nas to natura wiedzie prym!
To właśnie z Wami chcemy dzielić się jej pięknem zamkniętym w kolorach,
zapachu i niepowtarzalnej formie.
Zatem jeśli będziecie mieć ochotę na bukiet, wianek czy dekorację
ślubu i wesela, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

KWIATY NA ŚLUB


Ślub na głowie? To z pewnością dla Ciebie wyjątkowy moment. Szukasz pracowni, która zrozumie Twoje potrzeby i wykona dekorację na ślub i weselę? Jeśli zależy Ci na detalach i nastroju – doskonale trafiłaś.Tworzymy dekoracje, które będą dopełnieniem tego ważnego dnia.Oferujmy kompleksową florystkę ślubną. Ślubne dodatki, dekoracje sal i kościołów czy śluby plenerowe – to podstawa naszej pracy.Jeśli chcesz się spotkać i porozmawiać – umów się z nami na bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje dotyczące Twojej dekoracji. Pozwól nam dopasować ofertę do indywidualnych wymagań i sprawić, by ten niepowtarzalny!


KWIATY NA POZOSTAŁE OKAZJE


Kwiaty pobudzają wyobraźnię! Dlatego skorzystaj ze spersonalizowanych dekoracji, które mogą pojawić się na chrzcie, urodzinach czy w holu recepcji. To one doskonale dopełnią Twoje życie.
Nasze usługi świadczymy na wysokim poziomie dbając o każdy detal. Chcemy zarazić Cię naszą miłością do kwiatów!
Skuś się!

W dniach 18.06-6.07 zamówienia przez sklep ONLINE nie będą realizowane. W tych dniach zostaje wstrzymana sprzedaż wszystkich produktów poza FLORARIUM. Jeśli chcesz zamówić florarium zapraszamy do zakładki KONTAKT lub na naszego Facebooka. Za utrudnienia przepraszamy. Zamknij