PRACOWNIA

FLORYSTYCZNA FLORAUS

Pracownia Florystyczna Floraus działająca w Krakowie to miejsce, w którym dzięki kwiatom tworzymy oprawę do niezapomnianych chwil.
Chcemy by kwiaty znów zachwycały i towarzyszyły Wam każdego dnia, nie tylko od święta. Dlatego też  aranżacje i dekoracje naszej pracowni tworzą niezapomniany nastrój i atmosferę. U nas to natura wiedzie prym!
To właśnie z Wami chcemy dzielić się jej pięknem zamkniętym w kolorach,zapachu i niepowtarzalnej formie.
Zatem jeśli będziecie mieć ochotę na bukiet, wianek czy dekorację ślubu i wesela, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Wywoływanie uśmiechu na Waszych twarzach to podstawa naszej pracy. Mając taką moc jesteśmy pewne, że nie zamienimy jej na nic innego!

Dzięki indywidualnemu podejściu do aranżacji - spełniamy marzenia. U nas nie ma rozczarowań. Zarówno kwiaty jak i prezenty są skrojone na miarę

Wszystkie propozycje zawsze są konsultowane z Wami. Ofertę dopasowujemy do Waszego budżetu. Przekonaj się co możemy zaproponować!

Masz ochotę przedyskutować swoje pomysły? Spotkaj się z nami - to nic nie kosztuje. Nadal się wahasz? Śmiało! Zapraszamy na spotkanie, które wyklaruje Twoje pomysły.

Ślubny wianek pracownia florystyczna Floraus

Wasz Ślub

Ślub na głowie? To z pewnością dla Ciebie wyjątkowy moment. Pozwól nam sprawić, by ten dzień był pełen magii i kwiatów.

mech floraus pracownia florystyczna

Kwiaty i prezenty

Realizujemy kompleksowe zamówienia dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Szukasz dekoracji do biura lub prezentów dla kontrahentów? Napisz do nas.

Jak zamawiać?

Każdego dnia tworzymy niesamowite kompozycje i prezenty. Jeśli chcesz by pojawiły się u Ciebie napisz do nas!